Puška, Pištola in Samostrel

JANUAR:
8. - 9. 20. MT zračno orožje Skirca Borisa Paternosta Trzin, SLO
15. - 17. 22. MT zračno orožje Ruše, SLO
23. - 24. 4. krog I. DL, Pokala prijateljstva in mladinskih lig,
27. - 30. MT zračno orožje, München, GER

FEBRUAR:
6. 42. Dvoboj SLO – CRO zračno orožje, Ljubljana
13. - 14. 5. krog I. DL, Pokala prijateljstva in mladinskih lig,
16. - 19. Priprave reprezentance za EP 10 m, Ljubljana
22. - 28. ESC EVROPSKO PRVENSTVO zračno orožje 10 m, Györ, HUN

MAREC:
1. - 9. ISSF SVETOVNI POKAL Bangkok, THA
5. Memorial Vladimirja Kebra zračno orožje, Slovenske Konjice
12. Regijska prvenstva zračno orožje
13. Državno tekmovanje veteranov z zračnim orožjem
14. Finalno tekmovanje osnovnih šol z naslonom,
14. Finalno tekmovanje osnovnih in srednjih šol s puško ter pištolo za SŠ,
16. - 21. GP Wroclawia zračno in MK orožje, Wroclaw, POL
19. - 20. 6. krog I. DL, Pokala prijateljstva in mladinskih lig,
? MT Dortmund MK orožje, GER

APRIL:
1. - 3. DP z zračnim orožjem za pionirje, mlajše pionirje in cicibane,
DP z zračnim orožjem za člane, mladince in kadete,
9. Finale 39. Epic dopisne lige in 27. Invalidske dopisne lige, Ljubljana
9. Kvalifikacije za 1.B državno ligo
10. Univerzitetno DP z zračnim orožjem
14. - 25. ISSF SVETOVNI POKAL Rio de Janeiro, BRA
16. - 17. DP mešanih parov zračno orožje
23. I. KT z MK orožjem 50 m
29.4. - 6.5. JWC Suhl, mladinci - vse discipline, GER

MAJ:
2. - 6. European cup 300 m Aarhus, DEN
4. - 8. 46. GP Liberation, Plzen, CZE
16. I. KT z MK orožjem 25 m
19. - 26. ISSF SVETOVNI POKAL München, GER
20. - 22. Kvalifikacije EYL Ljubljana, SLO
26. - 29. Strelski upi, zračno in MK orožje, Plzen, CZE
26. - 29. Austria Open samostrel match 10/30 m, AUT
30.5. - 3.6. European cup 300 m Zagreb, CRO

JUNIJ:
4. II. KT z MK orožjem 50 m
7. - 10. Priprave za EP Talin, Ljubljana
13. - 19. ESC EVROPSKO PRVENSTVO mladinci 25 in 50 m Talin, EST
17. - 27. ISSF SVETOVNI POKAL Baku, AZE
17. - 19. Mednarodno prvenstvo veteranov Plzen, CZE (oz. 24.-26.6.)
18. - 19. II. KT z MK orožjem 25 m

JULIJ:
2. 19. DP Samostrel 10 m, Portorož
4. - 7. Priprave za EP samostrel
10. - 14. IAU 23. EVROPSKO PRVENSTVO Zürich, match samostrel 10/30m SUI

AVGUST:
5. - 21. XXXI Olimpijske igre Rio de Janeiro, BRA
20. - 21. Regijska prvenstva z MK orožjem na 25 in 50 m

SEPTEMBER:
3. - 4. 26. DP z MK orožjem 25 m
10. - 11. 26. DP z MK orožjem 50 m
17. Trenerski licenčni seminar
20. - 5. 10. PRESTOPNI ROK
24. - 25. 4. Memorial Vinka Lavrinca zračno orožje, Laško
27. - 30. Final European cup 300 m Zagreb, CRO

OKTOBER:
1. - 2. 20. Pokal Radgone zračna puška, Gornja Radgona
2. - 4. Finale EYL mladinci zračno orožje, Bologna, ITA
2. - 6. 6. Svetovno univerzitetno prvenstvo Monterey, MEX
4. - 10. ISSF Finale svetovnega pokala Bologna, ITA
8. - 9. 7. Pokal občine Tišina, zračna puška, Tišina
22. - 23. 1. krog I. DL, Pokala prijateljstva in mladinskih lig
28. - 31. Priprave kadetov 2016

NOVEMBER:
5. - 6. 14. MT zračno orožje Solin, CRO
5. - 6. 12. Pokal Gorenje vasi in 23. Ržkov memorial, zračno orožje, Gorenja vas
12. 24. MT zračno orožje Nagrada Pohorja, Hoče SLO
13. I. KT zračno orožje
19. - 20. 2. krog I. DL, Pokala prijateljstva in mladinskih lig
26. 7. Strelski upi Ormož, mladinci, člani zračno orožje
27. II. KT zračno orožje

DECEMBER:
3. - 4. 40. MT zračno orožje Trofej mladosti Zagreb, CRO
10. - 11. III. KT zračno orožje
10. - 11. 41. MT zračno orožje Beograd, SRB
17. - 18. 3. krog I. DL, Pokala prijateljstva in mladinskih lig
14. Razglasitev Strelec leta 2016

Predsedstvo SZS                
potrjeno na 16. 10. 2016

 


Športno strelsko društvo
RADGONA



Trg svobode 15c
9250 Gornja Radgona

(02) 564 14 20
041 935 095

ssd.radgona@siol.net

Davčna: 30146810
TRR:SI56 0312 2100 0000 637
SKB d.d.

 


ZGODOVINA


DRUŠTVO

OU Društva
Akti


POKAL RADGONE


REZULTATI

Pionirji
Mladinci
Člani
Trap


KOLEDAR


GALERIJA