Trg svobode 15c

Davorin Slanič - tehnični vodja
041 935 095

ssd.radgona@siol.net

Na elektronskem strelišču za zračno puško v Gornji Radgoni so člani Športno strelskega društva Radgona izvedli 21. Pokal mesta Gor. Radgona v streljanju z zračno puško v mednarodnem programu. Tekmovanje je potekalo v obliki dvodnevnega turnirja 06.10.-07.10.2017 in se sovpada v okvir praznovanja Občine Gornja Radgona. Tekmovanje je bilo hkrati tudi dobro merilo forme tekmovalcev pred bližajočim začetkom v tej strelski disciplini. Med 50 nastopajočimi tekmovalci je slavila lanskoletna zmagovalka Urška Kuharič iz Ormoža z nastreljenimi 621,2 kroga, pred Mitjo Černi iz Gančanov z 613,6 krogi in klubsko kolegico Petro Vernik z 612,5 krogi. Najboljši radgonski tekmovalec je bil Alex Rozman na 14.mestu z dosežkom 601,4 krogi. V ekipnem delu so že šesto leto zapored slavili tekmovalci iz SD Kovinar Ormož z 1837,6 krogi, pred ekipo SD Ljutomer Dolič z 1822,2 krogi in SD Koloman Flisar Tišina z 1807,0 krogi. Radgonska ekipa je v sestavi Alex Rozman, Žiga Prajndl in Matic Sapor zasedla 7.mesto z zadetimi 1792,1 krogi. Tekmovanje je bilo ponovno odsev dobre organizacije tekmovanja in dobrih pogojev tekmovalcev za doseganje zavidljivih dosežkov.